Kinga Burcan

Ekspert Kredytowy

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku finansowym

Szukasz możliwości sfinansowania marzeń

o własnym mieszkaniu albo domu?

Potrzebujesz gotówki na rozwój firmy

bądź potrzeby osobiste?

doradca kredytowy gdańsk doradca finansowy kredyt

Kinga Burcan

Niezależny Ekspert Kredytowy

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku finansowym

sprawdzony doradca finansowy

Osobowość Sukcesu w Branży Finansowej 2023

Lider najwyższej jakości doradztwa kredytowego

– nagroda w konkursie Polish Businesswomen Awards magazynu “Businesswomen & life” 02.06.2023 r.

najlepszy doradca kredytowy kredyt hipoteczny
sprawdzony doradca finansowy

Osobowość Sukcesu w Branży Finansowej 2023

Lider najwyższej jakości doradztwa kredytowego

– nagroda w konkursie Polish Businesswomen Awards magazynu “Businesswomen & life” 02.06.2023 r.

najlepszy doradca kredytowy kredyt hipoteczny

Centrum Kredytów Hipotecznych w Gdańsku

Kredyt Hipoteczny - Kredyt Gotówkowy - Kredyt Firmowy

Kinga Burcan

Ekspert Finansowy Gdańsk, Warszawa

Joanna Brzezicka

Ekspert Finansowy Gdańsk, Gdynia, Sopot

Adres Biura:

ul. Grunwaldzka 309 lok. 6

Gdańsk 80-309

tel. (+48) 799-363-352

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w sercu Gdańska? A może marzysz o postawieniu domu w urokliwej Gdyni? Czy rozważasz inwestycję w nieruchomości na wynajem w malowniczym Sopocie? Poszukujesz doświadczonego doradcy hipotecznego w Trójmieście, który zaoferuje Ci efektywne i opłacalne rozwiązania finansowe dla Twoich planów? Porozmawiajmy! Moje doświadczenie zawodowe to wiele lat zarządzania oraz doradztwa kredytowego w czołowych bankach w Polsce, gdzie moje zadania obejmowały zarówno obsługę kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych, jak i koordynację dużych projektów deweloperskich oraz komercyjnych, w tym finansowanie centrów i galerii handlowych przy współpracy z konsorcjami bankowymi. Aktualnie jako niezależny ekspert finansowy, wspierany przez kompetentny zespół, oferuję swoim Klientom wsparcie w zakresie pozyskiwania finansowania za pośrednictwem kredytów bankowych, w tym hipotecznych, gotówkowych, dla działalności gospodarczej i innych.

Zakres mojej usługi obejmuje pełne prowadzenie procesów kredytowych – od sprawdzenia zdolności kredytowej, poprzez wybór i negocjacje z bankiem najlepszego finansowego rozwiązania, aż po ostateczne uruchomienie środków. Praca ze mną gwarantuje oszczędność czasu na zebranie i wypełnienie wniosków kredytowych, a także pieniędzy – negocjowane przeze mnie umowy kredytowe oferują znacznie lepsze warunki niż te dostępne bezpośrednio w placówkach bankowych. Z moją pomocą, cały proces kredytowy przebiegnie sprawnie i z najwyższą starannością. Potrafię rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy proceduralne, które mogą wystąpić w trakcie. Jeżeli więc szukasz finansowania na dom, mieszkanie, inwestycje lub dowolny inny cel, zapraszam do kontaktu.

Wypowiedzi w mediach

Kinga Burcan Kredyt Hipoteczny Rzeczpospolita
kinga burcan doradca kredytowy
niezalezny doradca finansowy warszawa
doradca-kredytowy-gdańsk
kredyt hipoteczny doradca

Kredyt Hipoteczny Gdańsk

Chcesz zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu czy domu w Trójmieście bądź w woj. Pomorskim? Pomogę Ci wybrać najlepszy kredyt hipoteczny na rynku, dostosowany do Twoich potrzeb, wynegocjuję najlepsze warunki oraz przyspieszę proces.

Kredyt Gotówkowy | Gdańsk

Potrzebujesz pilnie gotówki by móc się rozwijać albo zrealizować swoje osobiste plany? Pomogę Ci znaleźć najszybszy i najtańszy kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich oczekiwań. Błyskawiczna ocena zdolności oraz szybka realizacja i uruchomienie środków.

Kredyt Firmowy | Gdynia

Prowadzisz firmę w Trójmieście lub jednoosobową własną działalność gospodarczą? Szukasz finansowania dla swojej firmy? Pomogę Ci znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe na rynku, przeprowadzę proces i wynegocjuje optymalne warunki.

Kredyt Konsolidacyjny

Jeżeli masz wiele różnych zobowiązań w różnych instytucjach, i spłacasz wiele rat miesięcznie, kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci zamienić je wszystkie na jedną, znacznie niższą. Dodatkowo możesz otrzymać ekstra gotówkę na dowolny cel.

Kredyt Refinansowy | Gdańsk

Refinansowanie kredytu oznacza możliwość przeniesienia obecnego kredytu (najczęściej jest to hipoteczny) do innego banku. Jest to wykonywane kiedy warunki w innym banku okazują się na dany moment być znacznie bardziej korzystne, co pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Kredyt Inwestycyjny Gdańsk

Planujesz nowe inwestycje? Poszukujesz najbardziej optymalnego finansowania? Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze inwestycyjnej projektów dużej skali. Będę wspierać Twoją firmę na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Pożyczka Hipoteczna | Gdańsk

Pożyczka hipoteczna to wygodna forma pozyskania kapitału dla właścicieli nieruchomości. Jest to bowiem kredyt z przeznaczeniem na dowolny cel, którego zabezpieczeniem jest posiadana przez Ciebie nieruchomość. Dzięki temu można pozyskać gotówkę na dłuższy okres, z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Pożyczka Gotówkowa | Gdynia

Pożyczka gotówkowa to najbardziej powszechna forma finansowania przeznaczona dla klientów indywidualnych. Z uwagi na uproszczoną procedurę pozyskania, pożyczka gotówkowa doskonale pasuje osobom, które chcą ograniczyć formalności i otrzymać środki jak najszybciej.

Dlaczego Ja?

Dzięki 20 letniemu stażowi jako doradca kredytowy a obecnie ekspert kredytowy, pomagam sprawnie przejść cały proces kredytowy nawet w najtrudniejszych przypadkach

Ukończyłam kierunek Finanse i Bankowość na warszawskiej SGH. Moją karierę zawodową związałam z sektorem finansów, pracując na menadżerskich stanowiskach w największych instytucjach finansowych w Polsce, w tym m.in. w ING oraz w mBanku, gdzie specjalizowałam się w kredytach hipotecznych oraz inwestycyjnych dużych projektów deweloperskich.

Mogą Państwo spotkać się ze mną indywidualnie bądź poprzez dedykowane osoby współpracujące ze mną w Gdańsku.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

0
lat
Doświadczenia w Branży
0
Współpracujących Banków
0
%
Klientów z Polecenia
0
+ mln pln
Uruchomionych Kredytów

Czego możesz oczekiwać współpracując ze mną?

Oszczędności.

Warunki kredytów podlegają negocjacjom. Współpracując ze mną możesz liczyć na bardziej korzystne warunki niż bezpośrednio w banku. Oszczędności na wysokości prowizji, marży, dodatkowych ubezpieczeniach, mogą wynosić nawet do 40 tyś. zł !

Formalności z głowy.

Szczególnie w przypadku kredytu hipotecznego ilość formalnym wniosków i dokumentów może zabrać bardzo wiele czasu. Dzięki współpracy ze mną nie musisz się o to martwić ponieważ zajmę się tym za Ciebie!

Krótszy czas oczekiwania.

W procesach kredytowych bardzo ważną kwestia jest czas pozyskania finansowania. Z uwagi na wieloletnią pracę z większością banków w Polsce mogę bezpośrednio kontaktować się w Twoim imieniu z bankiem, tak aby usprawniać cały proces tym samym maksymalnie skracając jego czas.

Doradztwo i wsparcie, a nie sprzedaż

Z panią Kingą współpracowaliśmy przy okazji kredytu na mieszkanie i trafiliśmy do niej po spotkaniach z dwoma innymi doradcami, z których każdy namawiał nas na dodatkowe (a wcale nam niepotrzebne) produkty finansowe. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i mogliśmy liczyć na szybką odpowiedź w każdej sprawie. Rzetelnie przedstawia warunki kredytu z różnych banków bez forsowania żadnej opcji - klient podejmuje decyzję na podstawie kompleksowych informacji. Bardzo dziękujemy!

Agata Kwiek

5.0
2019-11-30T17:08:36+00:00

Agata Kwiek

5
1
Bezpłatna konsultacja

Pełne doradztwo kredytowe od etapu oceny do ostatecznego uruchomienia kredytu.

Zapraszam do umówienia indywidualnego spotkania, na którym porozmawiamy o Państwa sytuacji finansowej.  Zweryfikuję  Państwa zdolność kredytową oraz przedstawię symulacje kredytowe dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Po złożeniu wniosku zajmuję się pełną obsługą procesu kredytowego.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności i akceptuję jej zapisy.


Kredyty Hipoteczne | Gotówkowe | Firmowe | Gdańsk - Gdynia

Zapiski ze świata kredytów i nie tylko.

Polecany Doradca Kredytowy

Bardzo często zdarza się, że osoby które chcą uzyskać finansowanie dla swojego mieszkania czy domu, biorąc kredyt hipoteczny, po pierwszych próbach przebrnięcia przez cały proces kredytowy, podejmują decyzję o uzyskaniu pomocy u profesjonalnego doradcy kredytowego. Zależy im na kimś, kto przeprowadzi ich przez skomplikowane arkana procedur bankowych, rzetelnie porówna wszystkie oferty i wybierze najlepszą, wreszcie przygotuje wszystkie dokumenty…

Read more
kredyt hipoteczny warszawa polecany doradca kredytowy

Czy dostanę kredyt hipoteczny bez BIK?

Czy dostanę kredyt hipoteczny bez BIK? To pytanie stawia sobie wielu moich klientów, którzy dopiero planują rozpocząć swoją drogę w staraniu się o kredyt hipoteczny. Żeby na nie odpowiedzieć przypatrzmy się czym dokładnie jest BIK i jaką rolę pełni przy określaniu zdolności kredytowej. BIK, to instytucja publiczna, czyli Biuro Informacji Kredytowej, do której trafiają dane…

Read more

Ekspert Kredytowy czy Doradca Kredytowy w Gdańsku?

doradca-kredytowy-gdańsk

Różnica między tymi dwoma rolami jest istotna, a to za sprawą regulacji prawnych. Kluczowe rozróżnienie polega na tym, że Ekspert Kredytowy jest opłacany przez banki, z którymi współpracuje, co oznacza, że dla Klienta usługi związane z pozyskaniem kredytu są bezpłatne. Z drugiej strony, Doradca Kredytowy – jako że nie otrzymuje wynagrodzenia od banku, nalicza Klientowi opłatę za usługi związane z pośrednictwem kredytowym.Dodatkowo, Ekspert Kredytowy przedstawi kilka najkorzystniejszych obecnie ofert na rynku, ale ostatecznywybór banku należy do Klienta.Doradca Kredytowy natomiast wspomoże Klienta w uzyskaniu finansowania, zwykle w konkretnej instytucji finansowej, w zamian za wcześniej ustaloną prowizję, najczęściej obliczaną od kwoty pozyskanego finansowania.Tak więc, to Klient decyduje, czy woli skorzystać z usług Eksperta Kredytowego, czy Doradcy Kredytowego w Gdańsku. Decydując się na kontakt z nami, decydujesz się na spotkanie z Ekspertem Kredytowym.

Doradca Kredytowy Gdańsk Gdynia