Kinga Burcan

Ekspert Kredytowy

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku finansowym

Szukasz możliwości sfinansowania marzeń

o własnym mieszkaniu albo domu?

Potrzebujesz gotówki na rozwój firmy

bądź potrzeby osobiste?

doradca kredytowy kraków doradca finansowy w krakowie

Kinga Burcan

Niezależny Ekspert Kredytowy

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku finansowym

sprawdzony doradca finansowy

Osobowość Sukcesu w Branży Finansowej 2023

Lider najwyższej jakości doradztwa kredytowego

– nagroda w konkursie Polish Businesswomen Awards magazynu “Businesswomen & life” 02.06.2023 r.

najlepszy doradca kredytowy kredyt hipoteczny
sprawdzony doradca finansowy

Osobowość Sukcesu w Branży Finansowej 2023

Lider najwyższej jakości doradztwa kredytowego

– nagroda w konkursie Polish Businesswomen Awards magazynu “Businesswomen & life” 02.06.2023 r.

najlepszy doradca kredytowy kredyt hipoteczny

Ekspert Finansowy | Centrum Kredytowe w Krakowie

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Gotówkowy | Kredyt Firmowy

Kinga Burcan

Ekspert Finansowy Kraków, Warszawa

Małgorzata Kulikowska

Ekspert Finansowy Kraków

Zadzwoń i umów się

na bezpłatną

konsultację

tel. 799-356-496

Rozważasz zakup mieszkania lub apartamentu w Krakowie? Marzysz o budowie własnego domu pod miastem? A może planujesz inwestycję w nieruchomości na wynajem jako osoba prywatna lub deweloper? Potrzebujesz doświadczonego doradcy hipotecznego w Krakowie, który skutecznie zadba o finansowanie dla Twoich planów? Porozmawiajmy! Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, wyniesione z wielu lat pracy jako menedżer i profesjonalny doradca kredytowy w największych bankach w Polsce. Moje zadania obejmowały zarówno obsługę kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych, jak i koordynację dużych projektów deweloperskich i komercyjnych, w tym finansowanie centrów handlowych w ramach konsorcjów bankowych. Dziś, jako niezależny Ekspert Kredytowy, wspierany przez zespół kompetentnych ekspertów, pomagam moim Klientom w zakresie pozyskiwania finansowania poprzez kredyty bankowe, takie jak kredyty hipoteczne, gotówkowe, dla działalności gospodarczej i innych. Zajmuję się również skutecznymi restrukturyzacjami finansów osobistych oraz konsolidacjami zobowiązań. Moja usługa obejmuje pełne prowadzenie procesów kredytowych – począwszy od oceny zdolności kredytowej, przez negocjacje z bankiem o najkorzystniejsze warunki finansowe, aż po ostateczne uruchomienie środków. Współpracując ze mną, oszczędzasz czas potrzebny na zebranie i wypełnienie wniosków kredytowych, a także pieniądze. Z pełnym zaangażowaniem i starannością prowadzę każdy proces kredytowy, efektywnie rozwiązując nawet najbardziej skomplikowane problemy proceduralne, które mogą pojawić się w trakcie. Jeżeli więc szukasz finansowania na dom, mieszkanie, inwestycje lub dowolny inny cel w Krakowie, serdecznie zapraszam do współpracy.

Kredyt Hipoteczny na dobrych warunkach?

Poszukujesz sposobu finansowania swojej wymarzonej nieruchomości?

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie!

Wypowiedzi w mediach

Kinga Burcan Kredyt Hipoteczny Rzeczpospolita
kinga burcan doradca kredytowy
niezalezny doradca finansowy warszawa
doradca kredytowy krakow
kredyt hipoteczny doradca

Kredyt Hipoteczny Kraków

Chcesz zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu czy domu w Krakowie bądź w woj. Małopolskim? Pomogę Ci wybrać najlepszy kredyt hipoteczny na rynku, dostosowany do Twoich potrzeb, wynegocjuję najlepsze warunki oraz przyspieszę proces.

Kredyt Gotówkowy | Kraków

Potrzebujesz pilnie gotówki by móc się rozwijać albo zrealizować swoje osobiste plany? Pomogę Ci znaleźć najszybszy i najtańszy kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich oczekiwań. Błyskawiczna ocena zdolności oraz szybka realizacja i uruchomienie środków.

Kredyt Firmowy | Kraków

Prowadzisz firmę w Krakowie lub jednoosobową własną działalność gospodarczą? Szukasz finansowania dla swojej firmy? Pomogę Ci znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe na rynku, przeprowadzę proces kredytowy i wynegocjuje optymalne warunki.

Kredyt Konsolidacyjny

Jeżeli masz wiele różnych zobowiązań w różnych instytucjach, i spłacasz wiele rat miesięcznie, kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci zamienić je wszystkie na jedną, znacznie niższą. Dodatkowo możesz otrzymać ekstra gotówkę na dowolny cel.

Kredyt Refinansowy | Kraków

Refinansowanie kredytu oznacza możliwość przeniesienia obecnego kredytu (najczęściej jest to hipoteczny) do innego banku. Jest to wykonywane kiedy warunki w innym banku okazują się na dany moment być znacznie bardziej korzystne, co pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Kredyt Inwestycyjny Kraków

Planujesz nowe inwestycje? Poszukujesz najbardziej optymalnego finansowania? Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze inwestycyjnej projektów dużej skali. Będę wspierać Twoją firmę na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Pożyczka Hipoteczna | Kraków

Pożyczka hipoteczna to wygodna forma pozyskania kapitału dla właścicieli nieruchomości. Jest to bowiem kredyt z przeznaczeniem na dowolny cel, którego zabezpieczeniem jest posiadana przez Ciebie nieruchomość. Dzięki temu można pozyskać gotówkę na dłuższy okres, z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Pożyczka Gotówkowa | Kraków

Pożyczka gotówkowa to najbardziej powszechna forma finansowania przeznaczona dla klientów indywidualnych. Z uwagi na uproszczoną procedurę pozyskania, pożyczka gotówkowa doskonale pasuje osobom, które chcą ograniczyć formalności i otrzymać środki jak najszybciej.

Dlaczego Ja?

Dzięki 20 letniemu stażowi jako doradca kredytowy mogę przyśpieszać procesy kredytowe nawet w najtrudniejszych przypadkach

Ukończyłam kierunek Finanse i Bankowość na warszawskiej SGH. Moją karierę zawodową związałam z sektorem finansów, pracując na menadżerskich stanowiskach w największych instytucjach finansowych w Polsce, w tym m.in. w ING oraz w mBanku, gdzie specjalizowałam się w kredytach hipotecznych oraz inwestycyjnych dużych projektów deweloperskich.

Mogą Państwo spotkać się ze mną indywidualnie bądź poprzez dedykowane osoby współpracujące ze mną w Krakowie.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

0
lat
Doświadczenia w Branży
0
Współpracujących Banków
0
%
Klientów z Polecenia
0
+ mln pln
Uruchomionych Kredytów

Czego możesz oczekiwać współpracując ze mną?

Oszczędności.

Warunki kredytów podlegają negocjacjom. Współpracując ze mną możesz liczyć na bardziej korzystne warunki niż bezpośrednio w banku. Oszczędności na wysokości prowizji, marży, dodatkowych ubezpieczeniach, mogą wynosić nawet do 40 tyś. zł !

Formalności z głowy.

Szczególnie w przypadku kredytu hipotecznego ilość formalnym wniosków i dokumentów może zabrać bardzo wiele czasu. Dzięki współpracy ze mną nie musisz się o to martwić ponieważ zajmę się tym za Ciebie!

Krótszy czas oczekiwania.

W procesach kredytowych bardzo ważną kwestia jest czas pozyskania finansowania. Z uwagi na wieloletnią pracę z większością banków w Polsce mogę bezpośrednio kontaktować się w Twoim imieniu z bankiem, tak aby usprawniać cały proces tym samym maksymalnie skracając jego czas.

Opinie moich Klientów

Doradztwo i wsparcie, a nie sprzedaż

Z panią Kingą współpracowaliśmy przy okazji kredytu na mieszkanie i trafiliśmy do niej po spotkaniach z dwoma innymi doradcami, z których każdy namawiał nas na dodatkowe (a wcale nam niepotrzebne) produkty finansowe. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i mogliśmy liczyć na szybką odpowiedź w każdej sprawie. Rzetelnie przedstawia warunki kredytu z różnych banków bez forsowania żadnej opcji - klient podejmuje decyzję na podstawie kompleksowych informacji. Bardzo dziękujemy!

Agata Kwiek

5.0
2019-11-30T17:08:36+00:00

Agata Kwiek

5
1
Bezpłatna konsultacja

Pełne doradztwo kredytowe od etapu oceny do ostatecznego uruchomienia kredytu.

Zapraszam do umówienia indywidualnego spotkania, na którym porozmawiamy o Państwa sytuacji finansowej.  Zweryfikuję  Państwa zdolność kredytową oraz przedstawię symulacje kredytowe dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Po złożeniu wniosku zajmuję się pełną obsługą procesu kredytowego.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności i akceptuję jej zapisy.


Kredyty Hipoteczne | Gotówkowe | Firmowe | Kraków

Zapiski ze świata kredytów i nie tylko.

Polecany Doradca Kredytowy

Bardzo często zdarza się, że osoby które chcą uzyskać finansowanie dla swojego mieszkania czy domu, biorąc kredyt hipoteczny, po pierwszych próbach przebrnięcia przez cały proces kredytowy, podejmują decyzję o uzyskaniu pomocy u profesjonalnego doradcy kredytowego. Zależy im na kimś, kto przeprowadzi ich przez skomplikowane arkana procedur bankowych, rzetelnie porówna wszystkie oferty i wybierze najlepszą, wreszcie przygotuje wszystkie dokumenty…

Read more
kredyt hipoteczny warszawa polecany doradca kredytowy

Czy dostanę kredyt hipoteczny bez BIK?

Czy dostanę kredyt hipoteczny bez BIK? To pytanie stawia sobie wielu moich klientów, którzy dopiero planują rozpocząć swoją drogę w staraniu się o kredyt hipoteczny. Żeby na nie odpowiedzieć przypatrzmy się czym dokładnie jest BIK i jaką rolę pełni przy określaniu zdolności kredytowej. BIK, to instytucja publiczna, czyli Biuro Informacji Kredytowej, do której trafiają dane…

Read more

Ekspert Kredytowy czy Doradca Kredytowy w Krakowie

Czy wiesz, jakie są różnice pomiędzy Ekspertem Finansowym a Doradcą Kredytowym w Krakowie? Wyjaśniamy to dokładnie, bo wybór właściwej osoby może znacząco wpłynąć na Twoje finanse. Zacznijmy od podstaw: choć obie te funkcje wydają się podobne, są różnice, które są kluczowe. doradca kredytowy krakowTo ustawa wyznacza ramy ich działalności. Najważniejsza różnica polega na tym, że Ekspert Kredytowy otrzymuje wynagrodzenie od banków, z którymi kolaboruje. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na współpracę z Ekspertem podczas ubiegania się o kredyt, nie ponosisz dodatkowych kosztów. Z drugiej strony, Doradca Kredytowy, który nie jest opłacany przez bank, wymaga prowizji od klienta za świadczone usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego.Ekspert Finansowy prezentuje klientowi kilka najkorzystniejszych ofert dostępnych na rynku. Jednak ostateczna decyzja, który bank wybrać, leży w rękach klienta. Doradca Kredytowy z kolei skupia się na współpracy z konkretną instytucją finansową i zazwyczaj pobiera prowizję od wartości pozyskanego finansowania. Podsumowując, wybór między Ekspertem Kredytowym a Doradcą Kredytowym w Krakowie zależy od indywidualnych preferencji klienta. Kontaktując się z nami masz pewność, że będzie to Ekspert Kredytowy.

doradca kredytowy krakow