Kredyt na 2% | Program Pierwsze Mieszkanie

kredyt hipoteczny doradca kredytowyPlanujesz zakup mieszkania lub budowę domu? Chcesz skorzystać z programu Pierwsze Mieszkanie i wziąć kredyt na 2% ale nie wiesz od czego zacząć? Bezpieczny Kredyt 2% to preferencyjny kredyt hipoteczny, który powinien zacząć obowiązywać w lipcu 2023, jeśli proponowana ustawa tworząca Program Pierwsze Mieszkanie wejdzie w życie a banki zdążą z jego wdrożeniem.

Na ten moment główne założenie programu jest takie, że osoby, które otrzymają ten kredyt, przez 10 lat będą otrzymywały dopłaty obniżające ratę na tyle, żeby oprocentowanie wynosiło 2% plus marża banku. Jednak wpływ na wysokość raty będzie miało również to, że spłata będzie odbywała się w ratach malejących przez okres dopłat.

Warto już, zanim jeszcze program Pierwsze Mieszkanie wejdzie w życie, przygotować się do niego wcześniej. Dlatego zapraszam do skorzystania z moich usług. W ramach mojej pracy pomogę skutecznie przeprowadzić cały proces kredytu na 2%, od momentu dokładnej oceny Twojej zdolności kredytowej aż po uruchomienie środków na Twoim koncie.

KREDYT NA PIERWSZE MIESZKANIE

KREDYT HIPOTECZNY NA 2% (DWA PROCENT)

KREDYT NA ZAKUP LUB BUDOWĘ DOMU

PROGRAM PIERWSZE MIESZKANIE

Czy wiesz, że:

 • Preferencyjny kredyt z oprocentowaniem 2% będzie można uzyskać na kwotę nie większą niż 500 000 zł dla singli oraz 600 000 zł dla małżeństw lub osób wychowujących co najmniej jedno dziecko.

 

 • Kredyt na 2% będzie dostępny dla osób do 45 roku życia, które nie posiadały wcześniej nieruchomości ani spółdzielczego prawa do lokalu.

 

 • Kredyt na 2% może zostać przeznaczony na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej lub dokończenie budowy.

 

 • Możliwość zakupu dowolnej nieruchomości, bez względu na cenę z metra czy powierzchnię byle wartość nieruchomości nie przekraczała wartości kredytu wraz z wkładem własnym.

Te i wiele innych regulacji przewiduje Program Pierwsze Mieszkanie z Kredytem na 2%. Im bliżej będzie wejścia programu w życie tym więcej szczegółów będzie znanych. Dlatego już dziś zacznij przygotowania i korzystając z naszych usług będziesz na bieżąco informowany o wszystkich zmianach w ustawie oraz finalnych regulaminach banków, które przystąpią do programu. Jak w żadnym innym przypadku, tak w kwestii starania się o kredyt na 2% dobry ekspert finansowy, który będzie zajmował się całym procesem, jest po prostu niezbędny.

Wyślij wniosek o kredyt na 2%

Skorzystaj z mojego formularza dotyczącego kredytu hipotecznego aby przyśpieszyć i ułatwić pracę nad Twoją sprawą.

Kredyt Hipoteczny na 2% - jaką pomoc oferuję?

 • Doradzę jak najefektywniej dokonać zakupu mieszkania lub budowy domu poprzez kredyt na 2%.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty banków, ale to Państwo dokonają ostatecznego wyboru banku
 • Zajmę się całościowo dokumentacją potrzebną do złożenia wniosku o kredyt na 2%.
 • Jeśli będzie możliwość – będę negocjować z bankiem lepsze warunki finansowe kredytu
 • Mogę sprawdzić zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych
 • Podpowiem jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
 • Upewniamy się co do stanu prawnego nieruchomości.
 • Wytłumaczę skomplikowane zapisy umowy kredytowej kredytu na 2%
 • Opracuję strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie nie tracąc przy tym zadatku
 • Mogę wskazać doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Czego możesz oczekiwać współpracując ze mną?

Oszczędności.

Warunki kredytów podlegają negocjacjom, także i w tym wypadku. Współpracując ze mną możesz liczyć na bardziej korzystne warunki niż bezpośrednio w banku. Oszczędności na wysokości prowizji, marży, dodatkowych ubezpieczeniach, mogą wynosić nawet do 40 tyś. zł !

Formalności z głowy.

Szczególnie w przypadku kredytu hipotecznego ilość formalnym wniosków i dokumentów może zabrać bardzo wiele czasu. Dzięki współpracy ze mną nie musisz się o to martwić ponieważ zajmę się tym za Ciebie!

Krótszy czas oczekiwania.

W procesach kredytowych bardzo ważną kwestia jest czas pozyskania finansowania. Z uwagi na wieloletnią pracę z większością banków w Polsce mogę bezpośrednio kontaktować się w Twoim imieniu z bankiem, tak aby usprawniać cały proces tym samym maksymalnie skracając jego czas.

Zapraszam do kontaktu

Pełne doradztwo kredytowe od etapu oceny do ostatecznego uruchomienia kredytu.

Zapraszam do umówienia indywidualnego spotkania, na którym porozmawiamy o Państwa sytuacji finansowej.  Zweryfikuję  Państwa zdolność kredytową oraz przedstawię symulacje kredytowe dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Po złożeniu wniosku zajmuję się pełną obsługą procesu kredytowego.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności i akceptuję jej zapisy.


Kredyt na 2% - jakie dokumenty są potrzebne

Podstawą dla uzyskania kredytu hipotecznego również kredytu hipotecznego na 2% jest posiadanie zdolności kredytowej oraz weryfikacja wszystkich niezbędnych z punktu widzenia banku dokumentów kredytowych. I tak standardowo aby uzyskać kredyt hipoteczny będziesz potrzebować dowodu osobistego, drugiego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, a także kilku dokumentów finansowych. W tym m.in. zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach, które wystawiane jest przez pracodawcę, wyciąg z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy, na które wpływa wynagrodzenie oraz zaświadczenie z ZUS o wysokości podstawy, od której odprowadzane składki.  W przypadku działalności gospodarczej konieczna będzie kopia Księgi Przychodów i Rozchodów. Jeżeli kredytobiorca jest w związku małżeńskim konieczne może być dostarczenie skróconego odpisu aktu małżeństwa oraz umowy rozdzielności majątkowej, jeśli została podpisana przez małżonków. Należy również pamiętać, że częstą praktyką w przypadku pozyskiwania kredytów hipotecznych jest obopólne przystąpienie małżonków do kredytu, co może pozytywnie wpływać na wysokość zdolności kredytowej w takim przypadku i pozwala na zakup nieruchomości o wyższej wartości niż moglibyśmy nabyć samodzielnie.

Wkład własny przy kredycie na 2%

Wkład własny jest ważnym elementem kredytów hipotecznych oraz mieszkaniowych. W obecnych zapisach Programu Pierwsze Mieszkanie jego minimalna wysokość wynosi 10% wartości nieruchomości, ale nie ma ograniczeń co do skorzystania z innego rządowego programu, który pokrywa wkład własny w całości. W takim przypadku, można będzie nabyć nieruchomość za pomocą kredytu na 2%, równocześnie nie wnosząc żadnego wkładu własnego (będzie pochodził z kredytu banku BGK w ramach rządowego programu Kredyt bez wkładu własnego). 

Nie udzielam pożyczek ze środków własnych. Nie oferuję pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Pomagam tylko w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF